Wyniki hemoglobiny i żelaza w 23. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 23 tygodniu cviaży. Wyniki morfologii mam prawidlowe w tym hemoglobina 12,4 G/dl, ale żelazo mam na poziomie 44, gdzie norma sięga od 33 do 195. Czy wyniki te kwalifikują sie do suplementacji żelazem w tabletkach czy wystarczy zbilansowana dieta?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc określić odpowiednie postępowanie. Proszę udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.