Wyniki hormonów tarczycy i ucisk w okolicy tarczycy

Witam, Zwracam się z gorącą prośbą o zinterpretowanie wyników tarczycy. TSH <0.005 norma 0.27-4.20 ulU/ml FT4 29.39 norma 12-22 pmol/l ft3 11,30 norma 3,1-6,8 pmol/l p/cieła anty tg 569.1 norma <115 lU/m p/ciala anty tpo 389,4 norma < 35.00 iu/ml p/ ciala p. receptorom tsh 2.22 norma 1.75 Tsh w grudniu miałam 1.8(w normie). ostatnio odczuwam ucisk w rejonie tarczycy, tętno ponad 100 uderzeń/minutę suchość skóry. w listopadzie urodziłam dziecko, czy nadal mogę je karmić piersią?

Dobry wieczór,

Ma Pani jawną nadczynność tarczycy w przebiegu choroby Graves-Basedowa. Proszę jak najszybciej wybrać się do lekarza, trzeba koniecznie rozpocząć leczenie. W przypadku przyjmowania leków tyreostatycznych powinna przejść Pani na karmienie mlekiem modyfikowanym. Zastosowanie odpowiedniego leczenia sprawi, że poczuje się Pani znacznie lepiej.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz