Wyniki krwi poza granicami normy

Dobry wieczór, wyniki krwi poza granicami normy: Neurocyty -81,3% Limfocyty - 11,7% Liczba Limfocytów - 0,82G/l Badanie moczu - liczne moczany beapostaciowe, pojedyncze kryształy zczawianu wapnia. Czy to sa duze przekroczenia i o czym mogą świadczyć? Badania ginekologiczne ok Dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie podaje Pani norm powyższych wyników które są różne w różnych laboratoriach. Po za tym leczy się objawy a nie wyniki badań,. Być może powyższe wyniki mogą świadczyć o infekcji. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.