Wyniki morfologii dziecka po zabiegu AVSD

Witam. Córka z ZD i po operacji AVSD serca ma 1,5roku i robiłam jej już kilka razy morfologię.Zawsze ma WBC 4,2 do 4,5 (normaod 6),poza tym wszystko w normie. co w związku z tym?czy należy jej podawać jakieś leki. witaminy?Badania robione jak jest zdrowa, bez infekcji widocznych.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania morfologii krwi powinien być interpretowany całościowo. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.