Wyniki morfologii i badań moczu

Witam serdecznie, ostatnio poprosiłam mojego lekarza o wysłanie na badania morfologię i mocz. Chciałam upewnić się , że jestem w dobrej formie gdyż od 2 lat czyli od czasu urodzenia dziecka nie miałam wykonywanych badań dziś odebrałam wyniki i troszkę się niepokoję. W morfologii mam obniżony procent neutrocytów jest 36.4 a normą jest 48.7-70.1 a procent limfocytów podwyższony mam 54.1 norma 17.4-44.3 dodatkowo liczba neutrocytów 1.69 G/l i MPV 12.20fl reszta w normie czy powinnam się martwić?:(

WItam,

Wybiorcze przeslanie tylko czesci wynikow nie pozwala na interpretacje morfologii, poza tym zawsze przy wyniku nalezy podawac zakres norm ktorym posluguje sie dane laboratorium.

Pozdrawiam

Krzysztof Gryga