Wyniki morfologii krwi i leczenie boreliozy

Witam! Prosze o interpretacje wyników morfologii krwi. Ogolnie badanie wyszly dobrze, wszystko w normie poza: Płytki krwi 164 (norma: 180-430) Limfocyty 1.34 (norma: 1.50-6.00) Dodatkowo na dole wyników jest jeszcze jedne pomiar limfocytow: Limfocyty 29.6% (norma: 15.0-45.0) W rozmazie krwi met. Schilinga wyszlo 31% (norma: 15-45%) Dodatkowo dodam, że od ponad roku leczę się na boleriozę terapią polegającą na przyjomaniu 2x w tyg. Fromilid Uno 500. Co mogą oznaczać te wyniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszytsko jest w porządku poza płytkami krwi, które nieznacznie są poza normą. Prosze powtórzyć morfologię za około 2-3 tyg i kontrolować te plytki. Przyczyna obniżenia jest prawdopodobnie przebyta infekcja wirusowa w ostatnim czasie.