Wyniki morfologii krwi w 18-tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 18 tygodniu ciąży, wszystkie wyniki badań mam prawidłowe (morfologia, glukoza, mocz) tylko CRP mam nieco podwyższone - norma jest do 5 a ja mam 7,6. Czy w ciąży CRP może być nieco podwyższone? Pozdrawiam

Jeśli nie ma innych wykladnikow stanu zapalnego tzn. prawidlowe pozostale badania, brak goraczki itp. to nie przejmował bym się tym wynikiem CRP. Ps tak właściwie to czemu byl zlecony? Pozdrawiam