Jak interpretować wynik badania krwi u osoby w 39-tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 39 tygodniu ciąży i miałam zlecone badania morfologii krwi, w 35 tc byłam w szpitalu ze względu na leukocytozę, antybiotyki nie zbiły poziomu leukocytów, wypisali mnie do domu bo crp w normie. Teraz w wynikach wyszły leukocyty 18,47 a crp 9,3. Czy mam się martwić takim wynikiem? Co on może oznaczać?

Lek. Michał Lenard

Wynik sugeruje obecność stanu zapalnego, konieczna może być dalsza diagnostyka. Sugeruje pozostawanie pod opieką swojego lekarza i stosowanie się do zaleceń. Pozdrawiam!