Wyniki morfologii w 6 tygodniu ciąży

Jestem w 6 tygodniu ciąży. Odebrałam dziś wyniki morfologii i zaniepokoił mnie wynik dotyczący monocytów: 1,09 tys., 14,2%. Czy są powody do niepokoju?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podwyższony poziom monocytów może być spowodowany np. infekcją bakteryjną, chorobami pasożytniczymi, reakcjami zapalnymi, mononukleozą zakaźną. Proponuję udać się do lekarza, który odniesie się do wyników i oceni stan kliniczny.
Pozdrawiam