Wyniki morfologii w 29 tygodniu ciąży

Witam, Ponieważ wizytę u lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu, a wyniki morfologii odebrałam dziś, bardzo mnie zaniepokoiły i proszę o pomoc. Jestem w 29 tygodniu ciąży wzrastają mi cały czas płytki krwi obecnie 512 i PCT 0,41 z czego może to wynikać, czy może mieć to związek z Anemią? Hemoglobina 9,9 i Żelazo 28. mam również podniesione OB 29 i leukocyty w moczu 5-10 w p.w. czy to jakiś stan zapalny. jeszcze raz proszę o pomoc w interpretacji wyników.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki wymagają konsultacji z ginekologiem prowadzącym ciążę. Wzrost OB,PCT oraz leukocytów w moczu może świadczyć o infekcji. Należy również zwrócić uwagę na hemohlobinę, gdyż jej poziom świadczy o niedokrwistości.
Pozdrawiam