Wyniki morfologii w 16. tc

witam jestem w 16 tygodniu ciazy zaniepokoiły mniue wyniki morfologi a mianowicie;Leukoc;10,60tys/ul(3,98-10,0)Neutr;8,10tys/ul(1,50-6,10)Odset limf 18,5%(19,3-51,7)Odset neutr.76,30%(34,0-71,1)Prosze o interpretacje

Witam!
W ciąży dochodzi do wielu zmian adaptacyjnych w organizmie, m.in. wzrasta poziom leukocytów - ich wzrost nawet do 15 tys/ul nie jest niepokojący. Dochodzi również do zmian w proporcjach różnych rodzajów białych krwinek (neutr - neutrocyty, limf - limfocyty) - zaznacza się przewaga neutrocytów. Pani wynik nie jest niepokojący, a wręcz świadczy o prawidłowej reakcji organizmu.