Wyniki morfologii w normie oprócz poziomu neutrofili

Robilem badania krwi morfologia wszystko mam w normie oprocz neutrofile 39,7 min 46 max 75 flaga L Monocyty 11,3 min 2 max 10 flaga H mam jeszcze neytofile 2,50 gdzie min jest 2,50 max 5,40 OB mam 2 w sklai od 0-10 Co to wszystko oznacza? Probuje sie zapisac do lekarza, ale nie moge. Bo mam czekac dwa tyg.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki, jeśli nie ma Pan żadnych niepokojących objawów, nie wydają się wskazywać na żadne istotne nieprawidłowości.