Wyniki RTG i MR przepukliny kręgosłupa szyjnego

Witam, niedawno odebrałam RTG i MR - mam przepukliny kręgosłupa szyjnego na poziomie C4-5 oraz C5-6, niewielkie zwężenie przestrzeni międzykręgowej C3-4, a także osteofity kręgów piersiowych i lumbalizację S1. Boli mnie kręgosłup szyjny, piersiowy, łokcie obu rąk. Pracuję przy komputerze. Czy masaż suchy kręgosłupa jest wskazany przy takich wynikach? Jeśli nie, to jakie zabiegi fizjoterapeutyczne pomogą przy moich dolegliwościach? Czy możliwe, że bóle łokci pochodzą od kręgosłupa?

Witam,
Można zastosować masaż jako zabieg wspomagający podstawą są ćwiczenia - systematyczne.Ból stawów łokciowych może być spowodowany zmianami w kręgosłupie ale nie musi , przyczyną może być przeciążenie- bez badania palpacyjnego nie mogę jednoznacznie stwierdzić. Polecam udać sięna konsultację do lekarza rehabilitacji.
Pozdrawiam