Wyniki stężenia beta-hCG a ciąża

Witam, mam problem, proszę powiedzieć mi, co znaczy mój wynik beta-HCG? Mój wynik: hcg ilościowo 2.12mlU/ml; Kobiety od 0 do 2.7mlU/ml; Ciąża 1.2-3 tydzien od 16 do 165 mlU/ml; Ciąża 2-3 tydzień od 101 do 4870mlU/ml. Czy jestem w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Witam serdecznie!
Przedstawiony wyżej wynik najprawdopodobniej wyklucza ciążę. Nie wspomina Pani, ile dni po stosunku wykonany został test ciążowy. Jeżeli wykonała Pani test po 10 dniach od zbliżenia to ciążę możemy wykluczyć. Jeżeli zdecydowała się Pani na pobranie krwi wcześniej (przed 10 zalecanymi dniami), wskazane jest kontrolne powtórzenie testu.
Pozdrawiam