Wyniki TSH a niedoczynność tarczycy

Witam,mam pytanie odebrałam dziś badanie z krwi TSH 3 i mam 2,37uIU/ml a fT 4 mam 1,25 ng/dl ,Od pół roku staram się o 2 dziecko i nie wiem ale zajść nie umiem czy te wyniki które podałam są dobre czy jednak mam coś z niedoczynnością tarczycy?Bardzo będę wdzieczna za odp bo martwi mnie to :(

Witam serdecznie.
Wyniki badań wskazują na wtórną lub trzeciorzędową niedoczynność tarczycy. Jest to choroba, która wynika z niedostatecznej stymulacji gruczołu tarczowego przez przysadkę lub podwzgórze (stąd niski lub prawidłowy poziom TSH). Schorzenie może wynikać ze stanów zapalnych lub uszkodzeń podwzgórza i przysadki i zdecydowanie wymaga konsultacji endokrynologicznej, dokładnej diagnostyki i wdrożenia odpowiedniego leczenia.