Wypadanie brwi, osłabione włosy i zmiany skórne na głowie

Witam od pewnego czasu zaczeły mi wypadać brwi zauważyłem dziwną skóre pod brwiami strasznie białą i jakby sie łuszczącą coś jakbybm miał łupież pod brwiami.. To samo mam prawdopodobnie na głowie czuje pod palcami takie dziwne łuski tak jakby moge je zdrapać paznokciami Zauważyłem że włosy nie są takie jak kiedyś sa jakby takie bez życia jakby nie były wystarczająco odżywione Zeczeły sie łamać i kręcić końcówki i zaczeły wyskakiwać pryszcze na głowie .Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam :)

Moze byc to łojotokowe zapalenie skóry. Problem zdecydowanie warto skonsultowac z dermatologiem. Tylko wowczas bedzie mozliwe postawienie diagnozy i ustalenie leczenia.