Wypadanie brwi a łojotokowe zapalenie skóry

Czy to może być łojotokowe zapalanie skóry? Wypadają mi brwi, mam łupież (odkąd pamiętam i taki sam tj. drobny) i na brwiach też. Jak powiedziałem dermatolog ze wypadają mi brwi to powiedziała na "odwal sie" ze od stresu i przepisała loxon 2%. Jak byłem kolejny raz to na łupież przepisała pirolam. PS. niedawno robiłem badania na tsh i morfologie i ok było.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza dermatologa. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.