Zaczerwieniona skóra głowy, wypadanie włosów i łupież

Witam.Od jakiegoś czasu mam zaczerwienioną skórę głowy, pojawiło się na niej ok 4-5 krostek(niektóre białe, niektóre brunatne - są płaskie nie wypływa z nich żadna wydzielina), bardzo łagodny łupież , ponad wypadały mi włosy do 150 szt. Dermatolog zdiagnozował łojotokowe zapalenie skóry i przepisał Loxon 5% (rano) i Dermovate (wieczorem). Po 2 tyg łupież bardzo się nasilił więc odstawiłam oba leki. Po upływie kolejnych 2 tyg nastąpiło znaczne wzmożenie wypadania włosów ok 400 dziennie. Dlaczego?
KOBIETA ponad rok temu

choroba prowadzi do wypadania włosów więc proponuję bezwzględnie zgłosic się do lekarza.