Wypadanie i silne przetłuszczanie się włosów a łupież tłusty

mam pewien problem otóż powstają mi na skórze jakby pryszcz wyskakujące bolesne rany które są mocno czerwone i pojawia sie strup swędzi mnie główa bardzo w dodatku przetłuszczają sie włosy bardzo smalec określę a uzywam szampon z SLS parabenów naturalny nie daje rezultatu nawet szampon ziołowy na przetluszczenie są i tak tłuste. Co mam zrobić podejrzewałam że to łupież tłusty ponieważ włosy wypadają , słabe dostałam lek Dermovate i Amertil nie pomogło co to jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do lekarza dermatologa. Po przeprowadzeniu diagnostyki oraz ustaleniu przyczyny nieprawidłowości możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.