Wypadanie rzęs od ponad roku a związek z hormonami

Dzien dobry. Mam następujący problem. Od ponad roku wypadaja mi rzesy, ale przez ostatni miesiac zaczelo sie bardziej nasilac. Wlosy tez mam bardzo oslabione, rozdwojone koncowki i takze mi wypadaja. Czy moze to miec zwiazek z hormonami ? Co mam zrobic ? Stosuje dermena lash odzywke do rzes, dermene na wypadanie wlosow i nie za bardzo mi pomaga. Najbardziej boje sie o moje delikatne rzesy. Czy moge miec problem z tarczyca? Badania krwi ogolne wyszly dobrze. Mam zespol policystycznych jajnikow.

Aleksander Ropielewski

Przyczyną wypadania włosów mogą być zaburzenia hormonalne jak też niedobory mikroelementów w diecie. Bez przeprowadzenia badań dodatkowych trudno jest jednak stwierdzić jaka jest przyczyna wypadających włosów w Pani przypadku.