Wypadanie włosów i zaczerwienienie skóry głowy

Dzień dobry ! Mam duży problem z wypadającymi włosami . Mam 25 lat nie mam nałogów . Dostrzegłam że skóra głowy jest zaczerwieniona nie mam żadnych strupków , krostek czy czegoś podobnego , łupież również się nie pojawia . Proszę o radę bo boje się że będę łysa .

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z dermatologiem, bez mozliwości przeprowadzenia badania z zebraniem szczegółowego wywiadu (środki kosmetycnze, farby, lakiery do włosów itp.) trudno jest mi udzielić pomocnej odpowiedzi.

Dobrze gdyby Pani mogła wykonać badania krwi :morfologię, poziom żelaza , hormony tarczycy..Warto stosować Amoccon do picia codziennie i Neoptide płyn do wcierania w skórę głowy.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska