Wypadanie włosów od dwóch miesiecy u 20-latka

Witam mam pytanie; mam 20lat 185cm wzrostu od jakis dwoch miesiecy wypadaja mi włosy szczegolnie w trakcie mycia,od jakiegos tygodnia odczuwam mrowienie po lewej stronie na czubku głowy bylem u 3-ech dermatologow i nic powiedzieli ze stan zapalny inny ze grzybica a ostatni powiedzial ze to nie grzybica.Bylem w laboratorium aby zrobic badania na testosteron,tarczyce,itp; i jest nic wiec nie rozumiem co lekarze mowia kazdy co innego.co mam robic by wlosy nie wypadaly i odrosly te ktore wypadły.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza endokrynologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może warto byłoby spróbować preparatów dostępnych w aptekach.