Wypadanie włosów u 18-latka

Mam 18 lat i problem z wypadającymi włosami. Wykonywałem rozszerzoną morfologię i badania krwi pod kątem tarczycy, testosteronu i testosterony wolnego. Wyniki morfologii oglądał lekarz i stwierdził że wszystko jest w normie. Dzisiaj odebrałem wyniki tarczycy i testosteronu. TSH - 1.030; FT3 - 6.18; FT4 - 20,46; Testosteron - 9.050; Testosteron wolny 20,77. Co takie wyniki mogą oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa lub endokrynologa.