Wypadanie włosów z całej powierzchni głowy

Witam. Od 2 lat wypadaja mi wlosy z calej powierzchni glowy , od pol roku przyjmuje tabletki merz specjal , jest poprawa , ale wciaz wypadaja . mam 50 lat , miesiaczkuje reguralnie , wlosy wypadaj jakies 50-80 dziennie , czyli w normie , martwi mnie tylo dlaczego to juz trwa 2 lata? Jakies poltora roku temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne , czy to moze byc powodem ? Czy jest nadzieja , ze to sie unormuje ?W rodzinie nikt nie mial tego problemu , mimo , ze siostry sa po menopauzie .Ewa

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.