Wypadnięcie dysku w odcinku lędźwiowym

Witam, tydzień temu wypadł mi dysk w odcinku lędźwiowym, brałam tabletki do piątku i: Aglan, Sirdalud i ApoPatram. Wczoraj zamiast tabletek dostałam zastrzyki: Movalis i Miligama. Ok 2 godziny po zastrzyku zaczełam sie źle czuć. Dzisiaj wstałam z wielkim bólem głowy z tyłu oraz wysokim tętnem 110, natomiast ciśnienie jest 110/80. Nie wiem czy jest to powiązane czy bierze mnie inna choroba. Nie wiem czy powinnam iść na kolejny zastrzyk. W sobotę mojego lekarza nie ma. Proszę o podpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Trudno Pani jednoznacznie doradzić. Proponuję jednak wizytę u swojego lekarza prowadzącego.