Wysunięcie dysku w odcinku lędźwiowym kręgosłupa

Witam!Ok. półtora tygodnia temu doznałam urazu,w wyniku którego prawdopodobnie wysunął mi się dysk w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.Od tego czasu mam problemy z chodzeniem-muszę poruszać się pochylona.Kilka dni temu zauważyłam u siebie bóle w klatce piersiowej - w okolicach żeber i piersi.Czy mogą one być spowodowane wadliwą postawą?Albo jakimś zapaleniem (mam również stan podgorączkowy)?Bardzo proszę o odpowiedź!

Stan podgorączkowy nie bardzo pasuje do przemieszczenia dysku odcinka lędźwiowego , wymaga osobnej diagnozy u lekarza rodzinnego

Sugeruje udac sie do ortopedy / neurploga/ neurochiruga w celu ocenyh Pani stanu ogolnego (badanie fizykalne)
Przybieranie nie naturalnej pozycji ciała przez dłuższy czas niesie niestety za soba czasami nieodwracalne reperkusje
Dolegliwosci które Pani opisuje - ból - najprawdopodobniej wywołane sa złą postawą
Stan podgoraczkowy może wynikać z wielu przyczyn - niewyklucznone żę i od tej
Zachecam do kosultacji ze specjalista
Życze dużo zdrowia