Uraz kręgosłupa i wysunięcie dysku międzykręgowego

Witam!Ok. półtora tygodnia temu doznałam urazu w wyniku którego prawdopodobnie (oczekuję na TK) doszło do wysunięcia dysku międzykręgowego w kręgosłupie lędźwiowym.Od tego czasu poruszam się głównie pochylona, ponieważ ból uniemożliwia mi wyprostowanie się. Kilka dni temu zauważyłam u siebie bóle w klatce piersiowej w okolicach żeber (głównie mostka) oraz ból prawej piersi nad i pod sutkiem (pojawia się przy dotyku).Przy samobadaniu nic nie wyczułam. Czy może być to przyczyną wadliwej postawy?

na pewno zmiana ustawienia miednicy i kregosłupa lędxwiowego jako ustawienie reflektoryczne ( odruchowe na ból) jest przyczyną dalszych zmian w wyzszych segmentach kregosłupa i zmian powięziowo-mięśniowych stad różnorakie objawy