Opis RTG kręgosłupa szyjnego oraz zawroty głowy i problemy z równowagą

Otrzymałem wyniki RTG kręgosłupa szyjnego. "Skrzywienie boczne w lewo, wyprostowana lordoza szyjna z tendencją do ustawienia kifotycznego - zmiany ułożeniowe?". Co mam przez to rozumieć? Wspomnę, że kilka miesięcy temu miałem zawroty głowy i problemy z równowagą. Tomograf głowy nic nie wykazał. Od tego czasu piszczy mi w lewym uchu 24/7. Przy wypisie ze szpitala dostałem Vestibo na miesiąc. Kilka dni temu zatkało mi się lewe ucho i słabiej na nie słyszę. Laryngolog przypisał mi Cirrus na 14 dni.

Proszę wykonać MRI mózgu z kontrastem z oceną kątów mostowo-móżdżkowych (TK to za mało, nie obrazuje należycie podstawy czaszki).
Wskazana jest też konsultacja laryngologiczna i wykonanie Audiogramu.
Proponuję też konsultację neurologiczną.