Wynik badania RTG kręgosłupa szyjnego i zawroty głowy

Witam. Odebrałam dziś wyniki badania rtg kręgosłupa szyjnego. Od paru miesięcy mam zawroty głowy, chciałabym się dowiedzieć co oznacza wynik i czy jest to związane z moimi zawrotami. Opis:Oś kręgosłupa szyjnego w projekcji AP zachowana, fizjologiczna lordoza zniesiona z patologicznym wygięciem kifotycznym. Wysokości trzonów kręgów i przestrzeni międzykręgowych zachowane. Wyraźnych cech dyskopatii nie widać. Co powinnam dalej z tym zrobić jeśli nie jestem ubezpieczona?

Należy wykonać usg tętnic szijnych i kręgowych tzw. Doppler i udać się do doświadczonego laryngologa np. Prof. Stankiewicza.