Wypis po artroskopii kolana a możliwość udania się do ortopedy

Witam!2 dni temu miałem artroskopie kolana, w wypisie ze szpitala jest napisane by kontynuować leczenie u ortopedy, czy najpierw muszę udać się do internisty po skierowanie czy mogę z wypisem udać się do ortopedy? Ewentualnie czy internista może mi wystawić skierowanie na rehabilitację, czy musi to być ortopeda? Ze szpitala nic takiego nie dostałem. Pozdrawiam!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować leczenie u specjalisty ortopedy. Wraz z wypisem powinien Pan otrzymać skierowanie do poradni.