Wypluwanie gęstej wydzieliny

witam, mój problem polega na ciągłym odpluwaniu gęstej biało przeźroczystej wydzieliny. uciążliwe jest to bardzo, ponieważ nie mogę ruszyć się nigdzie bez chusteczek. bardo mnie to męczy stosowałam glimbax, hascosept płukałam tym i nie pomaga. dodam że teraz kończę kuracje antybiotykową bo przechodzę angine. bardzo mnie to męczy proszę o poradę już brakuje mi sił. lekarze do których chodzę jak by byli głusi na moje słowa.

Witam!
Rzeczywiście, opisywane przez Panią dolegliwości mogą być bardzo uciążliwe. W Pani pytaniu brakuje mi istotnych informacji - czy opisywana wydzielina jest odkrztuszana z gardła, czy pochodzi z jamy ustnej? Czy trwa to dłuższy czas, czy też zaczęło się w trakcie anginy? Jeśli problem towarzyszy Pani od dłuższego czasu, a wydzielina jest odkrztuszana, może to świadczyć o zespole przewlekłego spływania wydzieliny po tylnej ścianie gardła. Wskazana byłaby wizyta u laryngologa - bez dokładnego badania trudno w tym przypadku powiedzieć coś więcej.