Wypukłe grudki na penisie

Witam! Mam 22 lata. Od ok. 3 miesięcy zaczęły pojawiać się na moim penisie dziwne grudki, zgrubienia u nasady żołędzia. Zmiany są wypukłe, mogę je za przeproszenie złapać paznokciami. Niepokoi mnie to, ponieważ jest ich, tych pypci, już ok. 10. Czy to coś groźnego? Jak mogę to leczyć? Zaczynam się tego wstydzić. Bardzo proszę o odpowiedź. http://imageshack.us/f/718/ffff3x.jpg/

Witam!
Zmiany przedstawione na załączonym zdjęciu sugerują kłykciny kończyste. Są zmiany brodawkowate spowodowane infekcją wirusem HPV typu 6 i 11, szerzenie infekcji odbywa się drogą płciową. Aby potwierdzić podejrzewaną przyczynę konieczne jest badanie kliniczne oraz ewentualnie badania dodatkowe. Proponuję zgłosić się do dermatologa-wenerologa w celu ustalenia rozpoznania oraz zlecenia odpowiedniego leczenia. Leczenie może polegać na stosowaniu leków (podofilotoskyna, imiquimod) lub też na leczeniu zabiegowym (krioterapia, laseroterapia, elektrokoagulacja). Z uwagi na fakt, że jest to choroba przenoszona drogą płciową wskazane jest poinformowania partnerki o konieczności zgłoszenia się do ginekologa. Zachęcam do wizyty u specjalisty. Pozdrawiam serdecznie!