Wypukłe i swędzące krosty w ciąży

wypukle i swedzace krostki w ciazy na brzuchu ktore pojawily sie wieczorem i rano juz ich nie bylo lekarz nie wie co to jest czy to jest grozne dla plodu i co moze powodowac

Witam. Opisane zmiany najprawdopodobniej były wynikiem miejscowej reakcji alergicznej. Jeśli krostki zniknęły samoistnie nie ma powodów do niepokoju. Jeśli objawy będą nawracały proszę skonsultować się z dermatologiem.