Wypuklenie nad skronią u dziecka
Zauważyłam u swojego dziecka 5-letniego niewielkie wypuklenie nad lewą skronią,jakby coś okrągłego średnicy ok.1 cm, proszę mi poradzić co to może być skoro w tym miejscu są tylko kości czaszki, i ewentualnie do jakiego lekarza musiałabym pójść i czy by zdiagnozować można takiemu dziecku zrobić rtg głowy czy jakieś inne badanie?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
W pierwszej kolejności proszę zgłosić się do pediatry, który być może już w badaniu przedmiotowym stwierdiz przyczynę uwypuklenia. Poza tym sugeruję badanie USG zmiany na głowie.