Wypukłość w miejscu zatok czołowych

Witam. Na czole, w miejscu zatok czołowych, mam wypukłe czoło. Wydaje mi się, że taką mam kość(chociaż kiedyś tego nie miałem). Jednakże z lewej strony, wypukłość jest znacznie bardziej widoczna, co mnie bardzo irytuje. Co chwilę o tym myślę. Wygląda to na prawdę fatalnie. Patrząc na profil mojej twarzy wygląda to jakbym miał "daszek". Jaka może być tego przyczyna, czy można to jakiś "zredukować", by było mniejsze? Chciałbym chociaż, by było to symetryczne, a nie z lewej strony bardziej wypukłe.

,Twarz człowieka nigdy nie jest symetryczna. I im bardziej będziesz jej się przyglądał to będziesz popadał w kompleksy. Jesteś ładny. Ale jak by co to zrób sobie TK twarzoczaszki, to wyjaśni sprawę.