Wyskoczenie śruby po operacji haluksa

Witam Jestem po operacji haluksa metoda lapidus po osmiu miesiacach wyszła śruba musiałam przejśc ponowna operacje usuniecia śrub oraz płytki,obecnie czekam na zdjęcie szwów a stopa w dalszym ciagu boli i rwie ,czy stopa bez płytki bedzie sprawna czy czeka mnie kolejna operacja i co było przyczyna wyskoczenia sruby. Pozdrawiam

Proszę o to pytać lekarzy operujących , ja mam za malo danych nt. stanu wyjściowego (przed operacja), przebiegu operacji i pooperacyjnego , zż