Spuchnięcie i zasinienie nogi po operacji haluksów

Witam !! Jestem 7 tygodni po operacji haluksa. Noga spuchnięta i sina nadal biorę tabletki p/zakrzepowe wcześniej zastrzyki od dzisiaj mi drżą palce u stóp każdy osobno stopa wygina się i powraca. Proszę o podpowiedź co mam zrobić. Byłam u ortopedy tydzień temu Pozdrawiam :)

Aleksander Ropielewski

Bez oceny paluchów nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie wiem co jest przyczyną obecnych dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem operującym.