Dlaczego noga sinieje po operacji haluksa?

Szanowny Panie Doktorze, od czterech dni jestem po usunięciu haluksa, w domu od piątku. Od tego czasu postępuję jak mi się wydaje, zgodnie z zaleceniami, tj. leżę z nogą uniesioną na poduchach. Chodzę o kulach tylko do toalety. Raz dziennie przemywam miejsce po usunięciu haluksa Octeniseptem, nakładam czyste kompresy i owijam bawełnianym bandażem. Wieczorem wstrzykuję Fragmin 5000 j.m. Noga do wczoraj była lekko spuchnięta a dzisiaj niestety w miejscu szycia zaczęła sinieć. Dlaczego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest aby lekarz obejrzał ranę po operacyjna i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć