Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Można leczyć na NFZ! U chirurga lub ortppedy,który się tym zajmuje-proszę szukać w netcie Operacja jest jedyną formą leczenia! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

Dzień dobry,

Istnieją metody, które mogą zapobiec dalszemu pogłębianiu się haluksów, natomiast gdy już je mamy w stanie zaawansowanym to niezbędne jest operacyjne usunięcie. Zabiegi polegają na przecięciu kości dużego palca, a następnie połączeniu poszczególnych elementów za pomocą śrub tytanowych. Istnieje możliwość refundacji zabiegu przez NFZ. Po zabiegu ważną rolę odgrywa rehabilitacja, która wspomoże powrót do pełnej sprawności.

Pozdrawiam serdecznie.

0

Szanowna Pani


Zapraszam Panią do zapoznania się z ofertą naszego zespołu, dostępną pod adresem:
http://www.halluxcenter.pl/leczenie/
Jesteśmy zespołem ortopedów stopy i od wielu lat zajmujemy się leczeniem haluksów, palców młotkowatych oraz paluchów sztywnych (hallux rigidus) z zastosowaniem nowoczesnych technik chirurgicznych.


łączę wyrazy szacunku,
Jędrzej Kosmowski
lekarz zespołu HalluxCenter
e-mail: kontakt@halluxcenter.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy