Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z implantem po operacji haluksa

czy możliwe jest wypadniecie implantu w drugi dzień po operacji haluksa? dziś jest 5dzien, prawa stopa w porządku jednak lewa niestabilna i cos w niej przeskakuje. Martwie sie
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Szanowna Pani, w takiej sytuacji podstawowym kryterium oceny jest zdjęcie rtg.
Sugeruję kontakt z operatorem lub innym ortopedą, który po zbadaniu Pani zadecyduje o konieczności wykonania sugerowanego przeze mnie badania. Pozdrawiam i...proszę być dobrej myśli. Jeżeli nie było żadnego urazu prawdopodobieństwo przemieszczenia implantu jest niewielkie.

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu, chirurg urazowy. Absolwent Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie. Członek komisji rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Transplantologii. Od 2002 roku pełni funkcję biegłego w Sądzie Okręgowym w Krakowie.
0

Szanowna Pani


Choć to mało prawdopodobne, to jednak możliwe. Koniecznie należy wykonać zdjęcie rentgenowskie i Panią zbadać! Proszę bez zwłoki skontaktować się z lekarzem, który Panią operował!


łączę wyrazy szacunku,
Jędrzej Kosmowski
lekarz zespołu HalluxCenter
http: www.halluxcenter.pl
e-mail: kontakt@halluxcenter.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy