Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Witam. Jeśli rana jest zagojona i nie ma wystających np. drutów, to można byłoby popływać, no i trzeba będzie uważąć by nie urazić. Gojenie kości trwa znacznie dłużej.

0

Nie operowałem , nie znam rodzaju,zakresu,przebiegu i efektu końcowego operacji , jak również Pani stanu na dzień dzisiejszy!!! - nie mogę więc odpowiedzieć !!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO OPERATORA Z TYMI PYTANIAMI!!! pozdrawiam , zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

Szanowna Pani


Jeśli rany są całkiem wygojone, nic z nich nie wycieka, z palców nie wychodzą druty, to może Pani moczyć stopę. Jednak jeśli operacja wiązała się z przecięcie I kości śródstopia, wówczas przez okres potrzebny do zrostu tej kości (zazwyczaj 6 tygodni) nie może Pani stawać na przodzie stopy również w basenie. Natomiast jeśli przeszła Pani zabieg metodą Silvera, to bez przeszkód może Pani obciążać przodostopie, tak w basenie jak i poza nim.


Z wyrazami szacunku,
Jędrzej Kosmowski
Lekarz zespołu HalluxCenter
E-mail : kontakt@halluxcenter.pl
Http:// : www.halluxcenter.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy