Wysoka bilirubina w morfologii

Witam, Zrobilam badania krwi i moczu zaniepokoily mnie nastepujace wyniki Bilirubina calkowita 3͵7 (norma do 1) ALAT 6 (norma od 10) Leukocyty 500, co to moze oznaczac? Reszta czynnikow miesci sie w normach( GGTP,ASPAT,cukier) Dodam,ze USG brzucha nic nie wykazalo,wszystko jest wporzadku.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę rozważyć możliwość rozpoznania zespołu Gilberta. Wynik leukocytów jest najprawdopodobniej napisany z błędem. Jeśli nie to proszę pilnie zgłosić się do lekarza.