Wysoka bilirubina w morfologii
Witam, Zrobilam badania krwi i moczu zaniepokoily mnie nastepujace wyniki Bilirubina calkowita 3͵7 (norma do 1) ALAT 6 (norma od 10) Leukocyty 500, co to moze oznaczac? Reszta czynnikow miesci sie w normach( GGTP,ASPAT,cukier) Dodam,ze USG brzucha nic nie wykazalo,wszystko jest wporzadku.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam. Proszę rozważyć możliwość rozpoznania zespołu Gilberta. Wynik leukocytów jest najprawdopodobniej napisany z błędem. Jeśli nie to proszę pilnie zgłosić się do lekarza.