Wysoka gorączka i ból stawów

Dzień dobry ! Moja mama od 20 lat ma dziwne objawy, z których nie potrafi wyleczyć Jej żaden lekarz. Co jakiś czas (miesiąc, dwa tygodnie - różnie) mama dostaje bardzo wysokiej gorączki i strasznego bólu, "rwania" w okolicy stawu. Nie sam staw jest miejscem bólu lecz jego okolica. Te objawy utrzymują się zazwyczaj okolo tygodnia. Pomocy !! tyle lat męki i wciąż tylko przepisywane tabletki/antybiotyki. Czy mogę liczyć na pomoc lekarską dla mamy ? Proszę !! i dziękuję za odpowiedź z góry !

Nie wiem czemu, pozostała tylko końcówka wpisu! Czy zawsze chodzi o ten sam staw? Czy wykluczono dnę moczanową? zakażenia w obrębie układu moczowego?
płciowego? Czy pojawia się obrzęk okolicy stawu? Jak była diagnostyka dotychczas przeprowadzona? Wskazane byłoby postawienie rozpoznania i przeprowadzenie leczenia przyczynowego.