Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysoka gorączka i ból stawów

Dzień dobry ! Moja mama od 20 lat ma dziwne objawy, z których nie potrafi wyleczyć Jej żaden lekarz. Co jakiś czas (miesiąc, dwa tygodnie - różnie) mama dostaje bardzo wysokiej gorączki i strasznego bólu, "rwania" w okolicy stawu. Nie sam staw jest miejscem bólu lecz jego okolica. Te objawy utrzymują się zazwyczaj okolo tygodnia. Pomocy !! tyle lat męki i wciąż tylko przepisywane tabletki/antybiotyki. Czy mogę liczyć na pomoc lekarską dla mamy ? Proszę !! i dziękuję za odpowiedź z góry !
KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Nie wiem czemu, pozostała tylko końcówka wpisu! Czy zawsze chodzi o ten sam staw? Czy wykluczono dnę moczanową? zakażenia w obrębie układu moczowego?
płciowego? Czy pojawia się obrzęk okolicy stawu? Jak była diagnostyka dotychczas przeprowadzona? Wskazane byłoby postawienie rozpoznania i przeprowadzenie leczenia przyczynowego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy