Wysoka gorączka i nieskuteczne leki

Od 4 dni mam bardzo wysoka goraczke do 39 st. Innych objawow brak. Bylam juz u lekarza i dostalam pyrosal i citrosept. Pyrosal nie zbija goraczki wiec biore ibuprom. Jak sie wyleczyc??? Za 4 dni mam zabieg.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeżeli zalecone leczenie nie pomaga, to wskazany jest ponowny kontakt z lekarzem i zastosowanie bardziej agresywnego leczenia w oparciu o badanie kliniczne. Liczyć się należy z możliwością odroczenia zabiegu.