Wysoki poziom cukru a stosowanie leków

witam , mam zapytanie , czy mogę się starać o lek sativex, mój problem polega na tym że mój organizm z trudem toleruje insulinę , cukry nie spadają poniżej 250 co powoduje wysoką hemoglobinę i powazną polineuropatię.lek obniża poziom cukru i niweluje bóle, sprawdziłam od syna ma go na sm, ja żle toleruję insulinę , a tabletki przeciwbólowe nie pomagają.Pozdrawiam Barbara

Sativex nie jest lekiem na cukrzycę ani lekiem na neuropatię cukrzycową.Skuteczność sativexu w SM wynika z jego działania na spastyczność, a w neuropatii cukrzycowej tej komponenty nie ma.
Poza wskazaniami nie uzyska Pani zgody na leczenie tym lekiem, o ile nie przejdzie Pani pełnej procedury leczenia cukrzycy i neuropatii bez powodzenia.
Wskazane przede wszystkim staranne leczenie cukrzycy u doświadczonego diabetologa.