Wysoki poziom ferritinu, hematokrytu, hemoglobiny

mam problem moje ostatnie badania wykazaly wysoki poziom ferritinu hematokrytu hemoglobiny i cholesterolu ktory sie nie obniza po lekach i diecie.mam problem ze schudnieciem mimo stosowania diet TSH w normie od 3 lat nie miesiaczkuje choc mam 43 lata bad hormonale i usg mowia ze to menopauza zle sie czuje i martwi mnie taka zageszczona krew .szybko sie mecze podczas chodzenia mam uczucie bezdechow takich dlawiacych przy wysilku i okolica dekoltu i szui jest czerwona jak u indyka przy wysilku .

W tej sprawie należy skonsultować się bezpośrednio z hematologiem. On po analizie badań laboratoryjnych, badaniu bezpośrednim określi dalszy sposób postępowania.