Wysoki poziom hormonu stresu w moczu
6 miesiecy temu badanie krwi i zbiorka nocnego moczu wykaz.wysoki poziom stresu.Wszystkie mozliwe scanigi MR PET CT i renografia nerek nie wykazaly zadnego guza, mam leczone nadcisn.tetn. Teraz powtorzono badania krwi sa prawidlowe tylko zbiorka moczu wykazala ponownie wysoki poziom hormonu stresu. Co to oznacza, w srode mam rozmowe z lekarzem i nie wiem co bedzie dalej, dlaczego jest roznica miedzy tymi badaniami z krwi i moczu? Pozdrawiam Joanna

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
wyrażenia hormon stresu i podwyższony poziom są bardzo ogólne. Na podstawie tak ubogiego opisu nie mogę odpowiedzieć na pytanie. Proszę poczekać na wizytę u lekarza.
Pozdrawiam.