Wysoki poziom leukocytów i limfocytów

Witam, Mam 24 lata i po ostatnich badaniach wyszlo,ze mam troche za wysoki poziom leukocytow i lifocytow oraz mam ciagle zimna i zajady. Jednak moim pytaniem jest czy powinnam sie niepokoic dostaniem ponownego okresu po dwoch tygodniach,bolesnego w pierwszych dniach i nie skapego? Z gory dziekuje za odpowiedz:-) Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli chodzi o pierwszą część pytania najprawdopodobniej miała Pani infekcje wirusową o czym świadczą nieprawidłowości w morfologii, ten stan to stan obniżenia odporności w czasie które często pojawia się opryszczka. Co do zajadów proszę jeść dużo owoców bogatych w witaminę C, można też zakupić tabletki aczkolwiek taka z owoców jest lepiej przyswajalna. Co do nieprawidłowego krwawienia z dróg rodnych, bo tak zależy traktować każde krwawienie poza okresem jest to objaw niepokojący i należy pilnie skonsultować to z ginekologiem.