Wysoki poziom mocznika i niski kreatyniny

witam, robiłam badania ogólne u lekarza rodzinnego (dwukrotnie, z tygodniową przerwą)i w obu badaniach wyszedł wysoki poziom mocznika - 39,0 (normy 15,0-36,0), oraz niska kreatynina - 0,4 (normy 0,5-1,0). Co to oznacza? Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Bez badania i poznania objawów nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.