Wysoki poziom OB i ból brzucha

Witam mam wysokie ob 40 i poszłam do ginekologa bo boli mnie brzuch po 1 lekarka niezbadała mnie a poza tym kazała brać nospe jak bedzie znowu boleć a na wysokie Ob nic nieprzepisała co mam robić dalej ? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, OB jest niespecyficznym markerem i podwyższonego się nie leczy. Proszę stosować się do zaleceń lekarza, a jeśli mimo brania leków ból powróci, wówczas proszę ponownie skonsultować się z ginekologiem, który wykona badanie przedmiotowe i USG. Pozdrawiam